Reklama na pojazdach - bądź widoczny!

DAS :: Reklama na naszych pojazdach

Oferowana przez nas forma reklamy jest szczególnym rodzajem promowania usług i produktów przez firmy chcące za pomocą skutecznego marketingu osiągnąć sukces na rynku. Od lat zyskuje ona uznanie wśród największych firm na rynku lokalnym i krajowym. Tendencja ta spowodowana jest następującymi zaletami:

Wysoka skuteczność

Atutem jest fakt, iż oczekujący pasażerowie skupiają uwagę na podjeżdżającym autobusie co znacznie zwiększa skuteczność reklamy i powoduje, że oferta jest zapamiętywana przez potencjalnych klientów.

Systematyczność

Cecha ta jest podstawową zasadą podczas przeprowadzania kampanii reklamowej. Ekspozycja na autobusie ukazująca się na ulicach codziennie przez cały rok w sposób aktywny realizuje swoje zadania promując państwa produkty podczas wykonywania usług przewozowych.

W ramach usługi oferujemy wynajem powierzchni reklamowej na naszych pojazdach. W trosce o wysoką jakość reklamy, a także dbałość o powierzchnie lakierowane autobusów, zastrzegamy sobie wyłączność na wykonanie usługi wyklejenia oraz likwidacji reklamy po zakończeniu kampanii.

Top