Rozkład jazdy

Koniaków - Cieszyn
 

 

  D D
Koniaków Ochodzita 10:50 14:50
Koniaków Ochodzita I 10:52 14:52
Koniaków Centrum 10:55 14:55
Koniaków Dachtony 10:57 14:57
Istebna Beskid 11:00 15:00
Istebna Rozlewnia 11:03 15:03
istebna Haratyki 11:04 15:04
Istebna Centrum 11:05 15:05
Istebna Nadleśnictwo 11:07 15:07
Istebna Bucznik 11:09 15:09
Istebna Andziołówka 11:11 15:11
Istebna Słowiaczonka 11:13 15:13
Istebna Olecki 11:14 15:14
Istebna Kubalonka Osiedle 11:15 15:16
Istebna Kubalonka 11:16 15:16
Wisła Głębce Kałuża 11:23 15:23
Wisła Głębce Szkoła 11:25 15:25
Wisła Turystyczna 11:27 15:27
Wisła Wierchy 11:29 15:29
Wisła Oaza 11:31 15:31
Wisła Kolejowa 11:33 15:33
Wisła Centrum 11:35 15:35
Wisła Jawornik Skrzyżowanie 11:38 15:38
Wisła Obłaziec 11:40 15:40
Ustroń Polana Motel 11:42 15:42
Ustroń Polana 11:43 15:43
Ustroń Nadleśnictwo 11:45 15:45
Ustroń Poniwiec 11:46 15:46
Ustroń Brzegi 11:47 15:47
Ustroń Centrum 11:49 15:49
Ustroń Skrzyzowanie 11:52 15:52
Ustroń Goje 11:55 15:55
Cisownica Równia 11:57 15:57
Goleszów Kamieniec 11:59 15:59
Goleszów Centrum 12:01 16:01
Goleszów Kolonia 12:03 16:03
Bażanowice Zamek 12:05 16:05
Bażanowice Potoczki 12:07 16:07
Krasna Gułdowy 12:09 16:09
Cieszyn Motel 12:11 16:11
Cieszyn Stawowa 12:13 16:13
Cieszyn Hajduka 12:15 16:15
Cieszyn Kochanowskiego 12:17 16:17
Cieszyn Plac Wolności 12:18 16:18
Cieszyn Celma 12:20 16:20

 

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz swiąt

 

Top