Rozkład jazdy

Jaworzynka Trzycatek - Cieszyn

Przystanek D D C d d D d d D7x D x
Jaworzynka Trzycatek 4:50 5:45 6:00 6:50 9:25 10:25 14:25 18:25 20:45
Jaworzynka Duraje 4:52 5:47 6:02 6:52 9:27 10:27 14:27 18:27 20:47
Jaworzynka Centrum 4:55 5:50 6:05 6:55 9:30 10:30 14:30 18:30 20:50
Jaworzynka Stańki 4:57 5:52 6:07 6:57 9:32 10:32 14:32 18:32 20:52
Jaworzynka Skrzyżowanie 5:00 5:55 6:10 7:00 9:35 10:35 14:35 18:35 20:55
Istebna Gliniane 5:03 5:58 6:13 7:03 9:38 10:38 14:38 18:38 20:58
Istebna Centrum 5:05 6:00 6:15 7:05 9:40 10:40 14:40 18:40 21:00
Istebna Nadleśnictwo 5:07 6:02 6:17 7:07 9:42 10:42 14:42 18:42 21:02
Istebna Bucznik 5:09 6:04 6:19 7:09 9:44 10:44 14:44 18:44 21:04
Istebna Andziołówka > 6:06 > 7:11 9:46 10:46 14:46 18:46 21:06
Istebna Słowiaczonka > 6:08 > 7:13 9:48 10:48 14:48 18:48 21:08
Istebna Olecki > 6:09 > 7:14 9:49 10:49 14:49 18:49 21:09
Istebna Kubalonka Osiedle > 6:10 > 7:15 9:50 10:50 14:50 18:50 21:10
Istebna Kubalonka > 6:11 > 7:16 9:51 10:51 14:51 18:51 21:11
Wisła Głębce Kałuża > 6:18 > 7:23 9:58 10:58 14:58 18:58 21:18
Wisła Głębce Szkoła > 6:20 > 7:25 10:00 11:00 15:00 19:00 21:20
Wisła Turystyczna > 6:22 > 7:27 10:02 11:02 15:02 19:02 21:22
Wisła Wierchy > 6:24 > 7:29 10:04 11:04 15:04 19:04 21:24
Wisła Oaza > 6:26 > 7:31 10:06 11:06 15:06 19:06 21:26
Wisła Kolejowa > 6:28 > 7:33 10:08 11:08 15:08 19:08 21:28
Wisła Centrum p. > 6:30 > 7:35 10:10 11:10 15:10 19:10 21:30
Wisła Centrum o. > 6:30 > 7:35 10:15 11:15 15:15 19:15 21:30
Wisła Jawornik Skrzyżowanie > 6:33 > 7:38 10:18 11:18 15:18 19:18 21:33
Wisła Obłaziec > 6:35 > 7:40 10:20 11:20 15:20 19:20 21:35
Ustroń Polana Motel > 6:37 > 7:42 10:22 11:22 15:22 19:22 21:37
Ustroń Polana > 6:38 > 7:43 10:23 11:23 15:23 19:23 21:38
Ustroń Nadleśnictwo > 6:40 > 7:45 10:25 11:25 15:25 19:25 21:40
Ustroń Poniwiec > 6:41 > 7:46 10:26 11:26 15:26 19:26 21:41
Ustroń Brzegi > 6:42 > 7:47 10:27 11:27 15:27 19:27 21:42
Ustroń Centrum > 6:44 > 7:49 10:29 11:29 15:29 19:29 21:44
Ustroń Skrzyżowanie > 6:47 > 7:52 10:32 11:32 15:32 19:32 21:47
Ustroń Goje > 6:50 > 7:55 10:35 11:35 15:35 19:35 21:50
Cisownica Równia > 6:52 > 7:57 10:37 11:37 15:37 19:37 21:52
Goleszów Kamieniec > 6:54 > 7:59 10:39 11:39 15:39 19:39 21:54
Goleszów Centrum > 6:56 > 8:01 10:41 11:41 15:41 19:41 21:56
Goleszów Kolonia > 6:58 > 8:03 10:43 11:43 15:43 19:43 21:58
Bażanowice Zamek > 7:00 > 8:05 10:45 11:45 15:45 19:45 22:00
Bażanowice Potoczki > 7:02 > 8:07 10:47 11:47 15:47 19:47 22:02
Krasna Gułdowy > 7:04 > 8:09 10:49 11:49 15:49 19:49 22:04
Cieszyn Motel > 7:06 > 8:11 10:51 11:51 15:51 19:51 22:06
Cieszyn Stawowa > 7:08 > 8:13 10:53 11:53 15:53 19:53 22:08
Cieszyn Hajduka > 7:10 > 8:15 10:55 11:55 15:55 19:55 22:10
Cieszyn Kochanowskiego > 7:12 > 8:17 10:57 11:57 15:57 > >
Cieszyn Pl. Wolności > > > 8:18 10:58 11:58 15:58 > >
Cieszyn Al. Jana Łyska > > > 8:19 10:59 11:59 15:59 > >
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
7 - kursuje w niedzielę
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
C - kursuje w Soboty, Niedzielę i Święta

Top