Rozkład jazdy

Skoczów - Dębowiec Centrum - Cieszyn
Ważny od 01.01.2018

 

Przystanek D D D S S D S   S D D S Dx Dx
Skoczów D.A. - 6:10 6:50 7:30 8:20 9:40 11:40 - 13:40 14:30 15:20 16:15 16:55 18:45
Simoradz Las - 6:13 6:53 7:33 8:23 9:43 11:43 - 13:43 14:33 15:23 16:18 16:58 18:48
Simoradz Harenda - 6:15 6:55 7:35 8:25 9:45 11:45 - 13:45 14:35 15:25 16:20 17:00 18:50
Simoradz II - 6:17 6:57 7:37 8:27 9:47 11:47 - 13:47 14:37 15:27 16:22 17:03 18:53
Simoradz III - 6:18 6:58 7:38 8:28 9:48 11:48 - 13:48 14:38 15:28 16:23 17:04 18:54
Dębowiec Centrum 4:45 6:20 7:00 7:40 8:30 9:50 11:50 - 13:50 14:40 15:30 16:25 17:05 18:55
Dębowiec Spółdzielnia 4:46 6:21 7:01 7:41 8:31 9:51 11:51 - 13:51 14:41 15:31 16:26 17:06 18:56
Dębowiec POM 4:48 6:23 7:03 7:43 8:33 9:53 11:53 - 13:53 14:43 15:33 16:28 17:08 18:58
Kostkowice Centrum 4:50 6:25 7:05 7:45 8:35 9:55 11:55 - 13:55 14:45 15:35 16:30 17:10 19:00
Gumna Pasieki 4:52 6:27 7:07 7:47 8:37 9:57 11:57 - 13:57 14:47 15:37 16:32 17:12 19:02
Gumna Remiza 4:54 6:29 7:09 7:49 8:39 9:59 11:59 - 13:59 14:49 15:39 16:34 17:14 19:04
Gumna Skrzyżowanie 4:55 6:30 7:10 7:50 8:40 10:00 12:00 - 14:00 14:50 15:40 16:35 17:15 18:10
Krasna Barabosz 4:58 6:33 7:13 7:53 8:43 10:03 12:03 - 14:03 14:53 15:43 16:38 17:18 19:05
Krasna MDM 4:59 6:34 7:14 7:54 8:44 10:04 12:04 - 14:04 14:54 15:44 16:39 17:19 19:09
Krasna Gruszka 5:00 6:35 7:15 7:55 8:45 10:05 12:05 - 14:05 14:55 15:45 16:40 17:20 19:10
Cieszyn Motel 5:02 6:37 7:17 7:57 8:47 10:07 12:07 - 14:07 14:57 15:47 16:42 17:22 19:12
Cieszyn Kopiec 5:03 6:38 7:18 7:58 8:48 10:08 12:08 - 14:08 14:58 15:49 16:43 17:23 19:13
Cieszyn UŚ 5:05 6:40 7:20 8:00 8:50 10:10 12:10 - 14:10 15:00 15:50 16:45 17:25 19:15
Cieszyn ZOZ 5:07 6:42 7:22 8:02 8:52 10:12 12:12 - 14:12 15:02 15:52 16:47 17:27 19:17
Cieszyn Wyższa Brama 5:08 6:43 7:23 8:03 8:53 10:13 12:13 - 14:13 15:03 15:53 16:48 17:28 19:18
Cieszyn Garncarska 5:09 6:44 7:24 8:04 8:54 10:14 12:14 - 14:14 15:04 15:54 16:49 17:29 >
Cieszyn Hajduka 5:10 6:45 7:25 8:05 8:55 10:15 12:15 - 14:15 15:05 15:55 16:50 17:30 >
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę

 

Top