Rozkład jazdy

Dębowiec Centrum - Cieszyn

Przystanek D D D S S D S S D D Dx Dx
Dębowiec Centrum 4:45 6:20 7:03 7:50 8:30 11:25 12:50 13:45 14:45 15:35 17:05 18:00
Dębowiec Spółdzielnia 4:46 6:21 7:04 7:51 8:31 11:26 12:51 13:46 14:46 15:36 17:06 18:01
Dębowiec POM 4:48 6:23 7:06 7:53 8:33 11:28 12:53 13:48 14:48 15:38 17:08 18:03
Kostkowice Centrum 4:50 6:25 7:08 7:55 8:35 11:30 12:55 13:50 14:50 15:40 17:10 18:05
Gumna Pasieki 4:52 6:27 7:10 7:57 8:37 11:32 12:57 13:52 14:52 15:42 17:12 18:07
Gumna Remiza 4:54 6:29 7:12 7:59 8:39 11:34 12:59 13:54 14:54 15:44 17:14 18:09
Gumna Skrzyżowanie 4:55 6:30 7:13 8:00 8:40 11:35 13:00 13:55 14:55 15:45 17:15 18:10
Krasna Barabosz 4:58 6:33 7:16 8:03 8:43 11:38 13:03 13:58 14:58 15:48 17:18 18:13
Krasna MDM 4:59 6:34 7:17 8:04 8:44 11:39 13:04 13:59 14:59 15:49 17:19 18:14
Krasna Gruszka 5:00 6:35 7:18 8:05 8:45 11:40 13:05 14:00 15:00 15:50 17:20 18:15
Cieszyn Motel 5:02 6:37 7:20 8:07 8:47 11:42 13:07 14:02 15:02 15:52 17:22 18:17
Cieszyn Kopiec 5:03 6:38 7:21 8:08 8:48 11:43 13:08 14:03 15:03 15:53 17:23 18:18
Cieszyn UŚ 5:05 6:40 7:23 8:10 8:50 11:45 13:10 14:05 15:05 15:55 17:25 18:20
Cieszyn ZOZ 5:07 6:42 7:25 8:12 8:52 11:47 13:12 14:07 15:07 15:57 17:27 18:22
Cieszyn Wyższa Brama 5:08 6:43 7:26 8:13 8:53 11:48 13:13 14:08 15:08 15:58 17:28 18:23
Cieszyn Garncarska 5:09 6:44 7:27 8:14 8:54 11:49 13:14 14:09 15:09 15:59 17:29 18:24
Cieszyn Hajduka 5:10 6:45 7:28 8:15 8:55 11:50 13:15 14:10 15:10 15:10 17:30 18:25
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę

Top