Rozkład jazdy

Cieszyn - Koniaków
 

 

  D D
Cieszyn Celma 9:00 13:00
Cieszyn Plac Wolności 9:03 13:03
Cieszyn Garncarska 9:05 13:05
Cieszyn Kolejowa 9:10 13:10
Cieszyn Stawowa 9:12 13:12
Cieszyn Motel 9:14 13:14
Krasna Gułdowy 9:16 13:16
Bażanowice Potoczki 9:18 13:18
Bażanowice Zamek 9:20 13:20
Goleszów Kolonia 9:22 13:22
Goleszów Centrum 9:24 13:24
Goleszów Kamieniec 9:26 13:26
Cisownica Równia 9:28 13:28
Ustroń Goje  9:30 13:30
Ustroń Skrzyżowanie 9:33 13:33
Ustroń Centrum 9:36 13:36
Ustroń Brzegi 9:38 13:38
Ustroń Poniwiec 9:39 13:39
Ustroń Nadleśnictwo 9:40 13:40
Ustroń Polana 9:42 13:42
Ustroń Polana Motel 9:43 13:43
Wisła Obłaziec 9:45 13:45
Wisła Jawornik Skrzyżowanie 9:47 13:47
Wisła Centrum 9:55 13:55
Wisła Olimpijska 9:57 13:57
Wisła Oaza 9:59 13:59
Wisła Wierchy 10:01 14:01
Wisła Turystyczna 10:03 14:03
Wisła Głębce Szkoła 10:05 14:05
Wisła Głębce Kałuża 10:07 14:07
Istebna Kubalonka 10:14 14:14
Istebna Kubalonka Osiedle 10:15 14:15
Istebna Olecki 10:16 14:16
Istebna Słowiaczonka 10:17 14:17
Istebna Andziołówka 10:19 14:19
Istebna Bucznik 10:21 14:21
Istebna Nadleśnictwo 10:23 14:23
Istebna Centrum 10:25 14:25
Istebna Haratyki 10:26 14:26
Istebna Rozlewnia 10:27 14:27
Istebna Beskid 10:30 14:30
Koniaków Dachtony 10:33 14:33
Koniaków Centrum 10:35 14:35
Koniaków Ochodzita I 10:38 14:38
Koniaków Ochodzita 10:40 14:40

 

D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt

 

Top