Rozkład jazdy

Cieszyn Celma - Jaworzynka Trzycatek

Przystanek D C d D d d d D x D x D x
Cieszyn Celma > > 7:40 8:40 12:40 16:40 17:40 > >
Cieszyn Pl. Wolności > > 7:43 8:43 12:43 16:43 17:43 > >
Cieszyn Garncarska > > 7:45 8:45 12:45 16:45 17:45 19:15 >
Cieszyn Kolejowa > > 7:50 8:50 12:50 16:50 17:50 19:20 22:20
Cieszyn Stawowa > > 7:52 8:52 12:52 16:52 17:52 19:22 22:22
Cieszyn Motel > > 7:54 8:54 12:54 16:54 17:54 19:24 22:24
Krasna Gułdowy > > 7:56 8:56 12:56 16:56 17:56 19:26 22:26
Bażanowice Potoczki > > 7:58 8:58 12:58 16:58 17:58 19:28 22:28
Bażanowice Zamek > > 8:00 9:00 13:00 17:00 18:00 19:30 22:30
Goleszów Kolonia > > 8:02 9:02 13:02 17:02 18:02 19:32 22:32
Goleszów Centrum > > 8:04 9:04 13:04 17:04 18:04 19:34 22:34
Goleszów Kamieniec > > 8:06 9:06 13:06 17:06 18:06 19:36 22:36
Cisownica Równia > > 8:08 9:08 13:08 17:08 18:08 19:38 22:38
Ustroń Goje > > 8:10 9:10 13:10 17:10 18:10 19:40 22:40
Ustroń Skrzyżowanie > > 8:13 9:13 13:13 17:13 18:13 19:43 22:43
Ustroń Centrum > > 8:16 9:16 13:16 17:16 18:16 19:46 22:46
Ustroń Brzegi > > 8:18 9:18 13:18 17:18 18:18 19:48 22:48
Ustroń Poniwiec > > 8:19 9:19 13:19 17:19 18:19 19:49 22:49
Ustroń Nadleśnictwo > > 8:20 9:20 13:20 17:20 18:20 19:50 22:50
Ustroń Polana > > 8:22 9:22 13:22 17:22 18:22 19:52 22:52
Ustroń Polana Motel > > 8:23 9:23 13:23 17:23 18:23 19:53 22:53
Wisła Obłaziec > > 8:25 9:25 13:25 17:25 18:25 19:55 22:55
Wisła Jawornik Skrzyżowanie > > 8:27 9:27 13:27 17:27 18:27 19:57 22:57
Wisła Centrum > > 8:30 9:30 13:30 17:30 18:30 20:00 23:00
Wisła Olimpijska > > 8:32 9:32 13:32 17:32 18:32 20:02 23:02
Wisła Oaza > > 8:34 9:34 13:34 17:34 18:34 20:04 23:04
Wisła Wierchy > > 8:36 9:36 13:36 17:36 18:36 20:06 23:06
Wisła Turystyczna > > 8:38 9:38 13:38 17:38 18:38 20:08 23:08
Wisła Głębce Szkoła > > 8:40 9:40 13:40 17:40 18:40 20:10 23:10
Wisła Głębce Kałuża > > 8:42 9:42 13:42 17:42 18:42 20:12 23:12
Istebna Kubalonka > > 8:49 9:49 13:49 17:49 18:49 20:19 23:19
Istebna Kubalonka Osiedle > > 8:50 9:50 13:50 17:50 18:50 20:20 23:20
Istebna Olecki > > 8:51 9:51 13:51 17:51 18:51 20:21 23:21
Istebna Słowiaczonka > > 8:52 9:52 13:52 17:52 18:52 20:22 23:22
Istebna Andziołówka > > 8:54 9:54 13:54 17:54 18:54 20:24 23:24
Istebna Bucznik 5:15 6:20 8:56 9:56 13:56 17:56 18:56 20:26 23:26
Istebna Nadleśnictwo 5:17 6:22 8:58 9:58 13:58 17:58 18:58 20:28 23:28
Istebna Centrum 5:19 6:24 9:00 10:00 14:00 18:00 19:00 20:30 23:30
Istebna Gliniane 5:21 6:26 9:02 10:02 14:02 18:02 19:02 20:32 23:32
Jaworzynka Skrzyżowanie 5:24 6:30 9:05 10:02 14:05 18:05 19:05 20:35 23:35
Jaworzynka Stańki 5:27 6:33 9:08 10:05 14:08 18:08 19:08 20:38 23:38
Jaworzynka Centrum 5:29 6:35 9:10 10:07 14:10 18:10 19:10 20:40 23:40
Jaworzynka Duraje 5:32 6:37 9:12 10:09 14:12 18:12 19:12 20:42 23:42
Jaworzynka Trzycatek 5:34 6:39 9:14 10:11 14:14 18:14 19:14 20:44 23:44
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
7 - kursuje w niedzielę
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
C - kursuje w Soboty, Niedzielę i Święta

Top