Rozkład jazdy

Cieszyn - Dębowiec Centrum

Przystanek D D S D S D D Dx Dx D7x
Cieszyn Hajduka 5:45 6:35 7:15 11:00 13:20 14:25 15:20 16:15 17:10 20:00
Cieszyn Kochanowskiego 5:46 6:36 7:16 11:01 13:21 14:26 15:21 16:16 17:11 20:01
Cieszyn Wyższa Brama 5:47 6:37 7:17 11:02 13:22 14:27 15:22 16:17 17:12 20:02
Cieszyn ZOZ 5:48 6:38 7:18 11:03 13:23 14:28 15:23 16:18 17:13 20:03
Cieszyn UŚ 5:50 6:40 7:20 11:05 13:25 14:30 15:25 16:20 17:15 20:05
Cieszyn Kopiec 5:52 6:42 7:22 11:07 13:27 14:32 15:27 16:22 17:17 20:07
Cieszyn Motel 5:53 6:43 7:23 11:08 13:28 14:33 15:28 16:23 17:18 20:08
Krasna Gruszka 5:55 6:45 7:25 11:10 13:30 14:35 15:30 16:25 17:20 20:10
Krasna MDM 5:56 6:46 7:26 11:11 13:31 14:36 15:31 16:26 17:21 20:11
Krasna Barabosz 5:57 6:47 7:27 11:12 13:32 14:37 15:32 16:27 17:22 20:12
Gumna Skrzyżowanie 6:00 6:50 7:30 11:15 13:35 14:40 15:35 16:30 17:25 20:15
Gumna Remiza 6:01 6:51 7:31 11:16 13:36 14:41 15:36 16:31 17:26 20:16
Gumna Pasieki 6:03 6:53 7:33 11:18 13:38 14:43 15:38 16:33 17:28 20:18
Kostkowice Centrum 6:05 6:55 7:35 11:20 13:40 14:45 15:40 16:35 17:30 20:20
Dębowiec POM 6:07 6:57 7:37 11:22 13:42 14:47 15:42 16:37 17:32 20:22
Dębowiec Spółdzielnia 6:08 6:59 7:39 11:24 13:44 14:49 15:44 16:39 17:34 20:24
Dębowiec Centrum 6:09 7:00 7:40 11:25 13:45 14:50 15:45 16:40 17:35 20:25
S - kursuje w dni nauki szkolnej
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
7 - kursuje w niedzielę
x - nie kursuje 24, 31.12 oraz w Wielki Piątek i Wielką Sobotę

Top